Pierwsze w tym roku urodzinki i spotkanie z teatrem 05 - 02 - 2019

We wtorek 29.01.2019 r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu urodzinki dzieci urodzonych w styczniu, byli to: Dominika , Adela , Filip, Aleksandra z grupy najmłodszej, Karolina z grupy średniaków, Zofia Ko., Dominika i Natasza z grupy starszaków.
Cała uroczystość rozpoczęła się Mszą św., którą odprawił w intencji wszystkich jubilatów ks. Marcin. Następnie dzieci wręczały świętującym laurki i prezenty życząc im spełnienia wszystkich marzeń. Było też słynne „Sto lat”, zdmuchiwanie świeczek i pyszna galaretka. Tradycyjnie ten dzień to też czas zabawy i harców. Dopełnieniem świętowania był udział przedszkolaków w interesującym i pouczającym przedstawieniu „Ukryte bogactwo”w wykonaniu aktorów Teatru Ewangelizacyjnego „Eden” z Wieliczki. Mali widzowie poznały opowieść o Józefie -młodym chłopcu, który był narażony na zazdrość swego starszego rodzeństwa. Przeżywał on wiele trudnych sytuacji, z których wyszedł zwycięsko, ponieważ zawsze ufał Panu Bogu, był uczciwy, dobry i pomocny. Na wielki szacunek zasłużył sobie tym, iż potrafił wybaczyć przykrości i wszelkie krzywdy jakie mu wyrządzono. Wielkim atutem tego przedstawienia była jak zwykle dobra gra aktorska, oprawa plastyczna oraz atrakcyjny sposób angażowania przedszkolaków do zabawy, tańców oraz dialogu.