Lutowe urodzinki 12 - 02 - 2019

Wdniu12.02.2019r.w grupie II i III odbyły się lutowe urodzinki.W grupie II świętowali:Marcelinka i Nikodem S.,zaś w grupie III Ignacy i Leon. Tradycyjnie jak co miesiąc w poranku pod przewodnictwem ks.Marcina uczestniczyliśmy we Mszy św. w intencji naszych jubilatów.W obu grupach uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania „Sto Lat” i wręczono prezenty oraz laurki.Następnie przedszkolaki bawiły się wykorzystując chusty animacyjne,kolorowe balony oraz zabawy muzyczno- ruchowe:"Urodzinowy tort","Taniec gazetowy z balonami","Smok".Dzieci miały także możliwość pokonać trasę sensoryczną.Na koniec wspaniałej uroczystości dzieci czekała niespodzianka- zdmuchiwanie świeczek oraz smakowanie wieloowocowej galaretki.Wśród uśmiechów i radości przedszkolaki zakończyły lutowe świętowanie urodzinek.