Czas z Babcią i Dziadkiem najlepszy jest! 11 - 02 - 2019

      W dniu 5.02.2019 nasze przedszkole jak co roku odwiedzili i chętnie włączyli się akcję "Cała Polska czyta dzieciom" babcia Nataszy i Rity pani Urszula Majmurek oraz dziadek Iwa i Zosi pan Jan Janas. Przeczytali oni opowiadania pt."ŻABKA" z książki pt."Bajki babci Celiny , "ZWIERZĘTA DZIKIE I ZWIERZĘTA UDOMOWIONE" oraz "ODCIENIE SKÓRY" z książki pt."Bajki kameruńskie" wzbudzając u dzieci wielkie zainteresowanie przygodami bohaterów. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Dzieci z uśmiechem na twarzy i zaciekawieniem słuchały opowiadań, bo każdy przedszkolak dobrze wie, że czas z Babcią i Dziadkiem najlepszy jest!!!! Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły gościom pamiątkowe podziękowania i zaprosiły do wspólnej fotografii.GALERIA