Bal Witaminek 13 - 02 - 2019

    Sobotę 09.02.2019 r. długo będą wspominać wszyscy uczestnicy zabawy karnawałowej pod hasłem „Bal Witaminek”. Tegoroczna tematyka była miłym zaskoczeniem dla wielu, ale widząc oryginalne i pomysłowe stroje jasno można było stwierdzić, że przebranie nie sprawiło nikomu większych trudności. Na sali tańczyły owoce i warzywa, wśród nich królowały: truskawki, poziomki, jabłuszka, banany, winogrona, cytrynki, marchewki, pietruszki i dynie…

O to, by wszystkie witaminki dobrze się bawiły zadbała nasza Ogrodniczka, czyli siostra Sylwia, która specjalnie na ten dzień zaprosiła wodzirejów, aż spod samego Zakopanego.

Prowadzący bal dołożyli starań, by każdy mógł znaleźć dla siebie taką muzykę i zabawy, które lubi. Nie obyło się również bez konkursów, słodkiego poczęstunku i upominków. Całe spotkanie zakończono symbolicznie – uczestnicy wspólnie zatańczyli taniec do słynnej pieśni ze Światowych Dni Młodzieży „Tak, tak Panie- Ty wiesz, że Cię Kocham”. Tym pięknym akcentem uradowanie i szczęśliwe „witaminki” wróciły do domu, otrzymując na pożegnanie kolorowe balony.

 

GALERIA