Święto Babci i Dziadzia 16 - 01 - 2019

​O tym, że Babcia i Dziadek zajmują szczególne miejsce w sercach każdego dziecka, wie każdy. To właśnie te osoby, zaraz po rodzicach, które potrafią poświecić swój czas oraz ogromną miłość, którą potrafią okazać w różnych sytuacjach sprawiając, że świat staje się piękny i kolorowy. I właśnie dlatego przedszkolacy z wszystkich grup chciały swoim występem podziękować za to, co otrzymują od swoich wspaniałych Dziadków.
 
Uroczystość została tradycyjnie podzielna tak, by dzieci z każdej z grupy mogły ugościć swoje Babcie i Dziadków w sposób szczególny. We wtorek 08.01.2019 r. dostojnych gości bawiły dzieci z grupy integracyjnej, dzień później przedszkolaki z grupy maluszków, a w czwartek świętowanie zakończyły dzieci z grupy najstarszej.
 
W trakcie uroczystości dzieci zaprezentowały swoje „Jasełka”, po czym recytowały wiersze przepełnione pięknymi życzeniami dla swoich ukochanych Dziadków i śpiewały piosenki. Następnie wręczyły im przygotowane samodzielnie upominki . Po występie dzieci mogły spędzić miłe popołudnie w towarzystwie swoich Babć i Dziadków przy słodkim poczęstunku.
 
Pełne radości i uśmiechu twarze naszych gości połączone momentami łzami wzruszenia oraz dumy pokazały po raz kolejny, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas.
Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo optymizmu, zdrowia i opieki Opatrzności Bożej.
​​

Zapraszamy do galerii