Kolędowanie w zakładzie opiekuńczo - leczniczym w Brzesku 12 - 01 - 2019

Dzieci są naszą przyszłością i już od najmłodszych lat należy im wpajać wartości na temat równości oraz szacunku. Szacunek to przede wszystkim szanowanie godności innych ludzi i własnej, troska o czyjeś dobro i uczucia. Dlatego tradycją naszego przedszkola stają się coroczne odwiedziny w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Brzesku.

W piątek 11.01.1019 r. dzieci z najstarszej grupy ,,Promyczków" zawitały z kolędą u podopiecznych zakładu. Piękne śpiewy przedszkolaków uświetniły stroje oraz gra na instrumentach. Występ przyniósł widzom uśmiechy na twarzy oraz łzy wzruszenia. Dzieci na pamiątkę spotkania rozdały drobne prezenty, w zamian otrzymały gromkie brawa, słodkości oraz zaproszenie na kolejne spotkanie.

Pragniemy serdecznie podziękować pracownikom ZOL-u za ich trud i wysiłek w czynieniu dobra, a wszystkim podopiecznym placówki życzymy zdrowia i Błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku 2019.