Imieniny Pana Andrzeja 03 - 12 - 2018

W piątek 30.11.2018 r. dzieci z wszystkich grup wraz z s. Sylwią i paniami zrobili małą niespodziankę panu Andrzejowi z racji jego imienin- zebrali się w sali starszaków i gdy tylko on pojawiał się w progu zaśpiewali mu „Sto lat” i „Życzymy, życzmy”, wręczając jednocześnie laurkę i symboliczny prezent. Panu Andrzejowi było bardzo miło, na jego twarzy malował się szczery uśmiech i lekkie zdziwienie. Mimo to chyba jednak coś przeczuwał, gdyż z wielkiej torby na keyborda wyciągnął torebkę pełną słodkości i w podziękowaniu za pamięć poczęstował wszystkich.

W tym samym dniu gratulowaliśmy również trzem uczestnikom konkursu logopedyczno- plastycznego „Jesień szumi i szeleści” zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 10 z Oddziałem Integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku i pod patronatem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku.

Miło nam poinformować, iż dzieci z naszego przedszkola zajęły wysokie miejsca w tymże konkursie: I miejsce- Liliana T. , II miejsce Michał K., wyróżnienie Szymon Sz.

Gratulujemy:)

 Galeria