Spotkanie z weterynarzem 28 - 11 - 2018

W poniedziałek 26.11.2018 r. gościliśmy w naszym przedszkolu weterynarza pana Pawła Łączka, wujka Leonka z grupy „Serduszek”. W trakcie spotkania pan weterynarz opowiedział przedszkolakom o swoim zawodzie, ponadto poruszał tematy dotyczące opieki nad zwierzętami domowymi, sposobami ich karmienia, postępowania z chorym zwierzęciem i odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci. Pan Paweł włączył się również w akcję Cała Polska Czyta Dzieciom czytając opowiadanie "Dzięcioł i niedźwiedź" z książki "Cztery pory baśni". Ponadto zachęcał przedszkolaków do przeczytania ciekawej książki o słynnym lekarzu zwierząt doktorze Dolittle. Na koniec dzieci wręczyły niezwykłemu gościowi podziękowanie za ciekawe i pouczające spotkanie oraz zaprosiły do wspólnego zdjęcia.

 

Galeria