Listopadowe urodzinki 07 - 11 - 2018

Wtorek 06.11.2018 r. był szczególny dla Lilianki z grupy najmłodszej, gdyż jako jedyna obchodziła w tym miesiącu swoje urodzinki przedszkolne. Od samego rana przedszkolaki z grupy „Owieczek” pomagały siostrze Agnieszce i pani Teresie w dekorowaniu sali balonami i przygotowywaniu stołu. Zaraz po śniadaniu rozpoczęła się zabawa urodzinowa poprzedzona wręczeniem prezentu jubilatce i odśpiewania słynnego „Sto lat”. Małe „Owieczki” bawiły się chustą animacyjną oraz uczestniczyły w zabawach „Szukamy pary”, „Szybujące orły”, oraz rozwijały swoją spostrzegawczość i zwinność. Nie zabrakło również tańca „Misie dwa...”. Po pląsach i harcach dzieci wspólnie z Lilianką usiadły do stołu, by bić brawo podczas zdmuchiwania przez nią świeczek na urodzinowym pucharku z galaretką. Po obiedzie wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w Mszy św. którą odprawił ks. Marcin w intencji Lilianki z racji jej urodzin oraz siostry Sylwii, która 3 listopada obchodziła swoje imienny.

Galeria