Urodzinki październikowe 16 - 10 - 2018

Za nami kolejne już w tym roku urodzinki. W październiku życzenia składaliśmy w grupie najmłodszej: Oliwce; w grupie średniaków: Elizie,a u starszaków: Julii, Kacprowi K., Zuzi oraz Karolince.

Świętowanie rozpoczęło się od wręczenia jubilatom laurek, prezentów i odśpiewania tradycyjnego „Sto lat”, które dzieciaki śpiewały donośnym głosem .

W chwile później rozpoczęły się zabawy ruchowe przy muzyce, tańce tradycyjne

i nowoczesne, a także zawody na spostrzegawczość i zwinność. Uwieńczeniem wspaniałej zabawy był czas na słodkie co nieco w postaci galaretek. Po udanej zabawie przedszkolacy wybrali się na relaksujący spacer. Następnie zjedli pyszny obiad, po czym udali się do Kaplicy Sióstr Służebniczek, by wziąć udział w uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem ks. Marcina, który modlił się w intencji świętujących swoje urodzinki.