Rozstrzygnięcie Konkursu "Warzywno-owocowe stworki cudaczkowe" 25 - 10 - 2018

O tym, że warzywa i owoce dostarczają dużo witamin i są niezbędne do rozwoju, wie każde dziecko z naszego przedszkola - ale dzieci przekonały się również, iż z soczystych, kolorowych warzyw i owoców można zrobić coś niesamowitego- mianowicie „stworki cudaczkowe”, a to za sprawą rodzinnego konkursu plastyczno-technicznego, zorganizowanego w ramach realizacji Rocznego Programu Promowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.
Jesienna pora zainspirowała do wykorzystywania swoich darów- autorzy prac wykorzystywali dynie, kabaczki, kukurydzę, ziemniaki, ogórki, marchew, pietruszkę, seler, jabłka, gruszki, winogrono, arbuzy, jak również inne materiały przyrodnicze takie jak liście, kasztany, żołędzie, jarzębinę, korę. W ten sposób powstało 36 oryginalnych „arcydzieł”, wśród których znalazły się m.in., koniki, jeżyki, kosmita, łabędzie, żółw, baletnica, pingwin i wiele wiele innych ciekawych stworków, które można obejrzeć w galerii zdjęć.
W środę 24.10.2018 r., jury w składzie s. Sylwia, pani Joanna i pani Renata, po wnikliwym przyjrzeniu się wszystkim pracom, wyłoniło zwycięzców w każdej z grup .Oto wyniki:
Grupa „Owieczek”
I miejsce:Maria Sz.
II miejsce:Zofia
III miejsce:Eliza, Liliana Z.
Grupa „Serduszek”
I miejsce:Mateusz
II miejsce:Julian, Iwo
III miejsce:Aleksandra
Grupa Iskierek:
I miejsce:Konrad
II miejsce:Dawid, Szymon
III miejsce: Basia,Julia
Tego też samego dnia s.Sylwia wręczyła wszystkim uczestnikom konkursu zdrowe upominki i pamiątkowe dyplomy, zachęcając jednocześnie wszystkie dzieci do zdrowego odżywiania się.
Wszystkim dzieciom i rodzicom bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie, a także za wspaniałe pomysły wykonanych prac.

 Galeria