Rozpoczęliśmy nowy rok przedszkolny 04 - 10 - 2018

W środę 26.09.2018 r. przedszkolacy wraz z rodzicami, siostrami, wychowawcami i całym personelem placówki wzięli udział w uroczystej Mszy św., którą odprawiał Ksiądz Proboszcz Wojciech Werner, w Kościele Parafialnym pw.Miłosierdzia Bożego w Brzesku -z racji rozpoczęcia nowego roku przedszkolnego.
Na Mszy św. nie zabrakło pięknego śpiewu dzieci pod kierunkiem niezawodnego pana Andrzeja, a także zaangażowania rodziców, którzy włączyli się w Liturgię Słowa-wszystko po to, by w tak uroczysty sposób podziękować Panu Bogu za minione wakacje i prosić o zdrowie i błogosławieństwo na cały czas nauki i zabawy.
Tuż po uroczystości odbył się Piknik Rodzinny, którego myślą przewodnią było rodzinne spędzanie czasu na sportowo. Dzieci pod kierunkiem instruktorów zaprzyjaźnionego z naszą placówką Kangura, miały okazję uczestniczyć w licznych zabawach ruchowo- sportowych, w czasie których z ich twarzy nie znikał uśmiech i zadowolenie:). Oprócz zabaw każdy uczestnik popołudniowego spotkania mógł znaleźć coś dobrego dla siebie, bo jak to na naszych piknikach bywa nie obyło się bez grillowanej, chrupiącej kiełbaski, pysznych ciast i ciasteczek oraz napojów. Pogoda dopisała, jesienne słońce pięknie świeciło nad głowami wszystkich uczestników pikniku. Mamy nadzieje, że taka aura utrzyma się jak najdłużej i będzie sprzyjać rodzinnym spacerom i przejażdżkom rowerowym, wszystko po to by spędzić piękne rodzinne chwile, a przy okazji zadbać o kondycje i zdrowie.

Galeria