Pasowanie na przedszkolaka 2018 24 - 10 - 2018

Dzień 22 października pozostanie na długo w pamięci dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę przedszkolną. Tego dnia bowiem odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy „Owieczek”
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki „Tu owieczka” „Jestem sobie przedszkolaczek” „Jestem mały” i wierszyki „Dzień pasowania” „Tu paluszek” oraz taniec do piosenki „Misie dwa”. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać siostry, pani i pomagać kolegom, jak również być dzielnym przedszkolakiem. W tak ważnym wydarzeniu wzięli udział rodzice świętujących dzieci, dyrektor s.Sylwia Osetek, która dokonała uroczystego pasowania symbolicznym ołówkiem, oraz wychowawczynie grupy s. Agnieszka i pani Ania wraz z panią Tereską.
Na pamiątkę tego niezapomnianego dnia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, oraz mały słodki upominek.

Galeria