Dzień Edukacji w naszym przedszkolu 12 - 10 - 2018

W piątek 12.10 2018 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy „Serduszek” pod kierunkiem pani Agnieszki Janas przygotowały dla sióstr, nauczycielek i wszystkich pracowników placówki krótki montaż słowno- muzyczny, w którym życzyły świętującym opieki i wsparcia Maryi oraz wielu łask na co dzień. Mali artyści słowami piosenki „Bo nasze przedszkole to jedna rodzina” wyraziły także wdzięczność za opiekę i ciepłą rodzinną atmosferę, którą odczuwają podczas pobytu w przedszkolu . Po występie naszych przedszkolaków dyrektor s. Sylwia podziękowała pracownikom za ich poświecenie i trud w wielkiej misji wychowania. Słowa wdzięczności za zaangażowanie w rozwój dzieci popłynęły również ze strony Rady Rodziców.

Galeria