Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2017/2018 25 - 06 - 2018

W środę 20.06.2018 r. dzieci z przedszkola wraz z rodzicami  uczestniczyły w uroczystym zakończeniu roku przedszkolnego 2017/2018. Całe wydarzenie rozpoczęło się Mszą św. pod przewodnictwem ks. Proboszcza Wojciecha, w czasie  której dziękowaliśmy  Panu Bogu za dobrze przeżyty okres nauki i modliliśmy się w intencji wszystkich dzieci, ich rodziców oraz całego personelu przedszkola. W oprawę liturgiczną włączyli się rodzice i przedszkolaki, którzy pod kierunkiem pana Andrzeja uświetnili naszą modlitwę.   
Po Mszy św. dyrektor s. Sylwia w imieniu wszystkich zebranych podziękowała Panu Andrzejowi za jego wielki wkład, zaangażowanie i poświęcenie podczas przygotowań wielu uroczystości i zajęć rytmicznych. Elementem kończącym spotkanie w kaplicy był mini koncert dzieci, którzy przygotowują się do się konkursu piosenki patriotycznej. Występ został nagrodzony gromkimi brawami.
Następnie wszyscy zebrali się na ogrodzie przedszkolnym, gdzie odbyła się część artystyczna. Grupa starszaków „Serduszka” po raz ostatni zaprezentowała swoje talenty artystyczne przedstawiając zebranym inscenizację przygód Kubusia Puchatka w szkole, a następnie wiersze i piosenki żegnające przedszkole. Po nich grupa „Promyczków” recytowała wiersze i śpiewała piosenki ze wskazówkami dla przyszłych uczniów szkoły podstawowej.
Po występach nastąpił czas na pożegnanie absolwentów przedszkola przez dyrektor s. Sylwię i Radę Rodziców. Przedszkolakom, którzy odchodzą wręczono piękne upominki i dyplomy. Nie zapomniano także o pozostałych dzieciach, na które także czekały niespodzianki. Słowa podziękowania od dyrekcji placówki i Rady Rodziców popłynęły również w stronę personelu przedszkola.
Po części oficjalnej, kończącej rok przedszkolny 2017/2018, wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.
Za nami niesamowity rok nauki i zabawy, a przed nami czas przygód i odpoczynku. Życzymy wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Galeria