Teatr Eden z przedstawieniem "Arka Noego" 13 - 06 - 2018

We wtorek 12.06.2018 r. do naszego przedszkola przyjechał Teatr Eden z przedstawianiem "Arka Noego". Dzięki wspaniałej i profesjonalnej grze aktorskiej, opartej na przesłaniu jakim było niesienie pomocy innym i robienie dobrych uczynków- dzieci w obrazowy sposób przypomniały sobie historię biblijnego bohatera Noego, który całe życie słuchał Pana Boga i na jego prośbę zbudował wielka Arkę, na której zebrał wszystkie zwierzęta. W ten sposób uratował je przed skutkami wielkiego potopu. W trakcie przedstawienia nasze przedszkolaki aktywnie uczestniczyły przy budowie arki, heblowały deski, wbijały gwoździe, liczyły zwierzęta i pomagały rozwiązywać im ich „zwierzęce problemy”. Kiedy nadszedł koniec wielkich deszczy wspólnie z aktorami wyszukiwali na niebie gołębia, który przynosząc zieloną gałązkę oznajmił wszystkim, że trudny okres zakończył się. Dzięki temu przedstawieniu przedszkolacy dowiedziały się, jak ważną wartością w życiu jest dobro i co robić by tę wartość pielęgnować.


Galeria