Rozstrzygnięcie akcji ,,Mały Czytelnik" 14 - 06 - 2018

        W czwartek 14 czerwca, miało miejsce rozstrzygnięcie akcji ,,Mały Czytelnik” organizowanej przez nasze przedszkole. Zadaniem dzieci oraz rodziców, było wspólne przeczytanie książki,
a następnie stworzenie do niej rysunku. W ten oto sposób przez okres kilku miesięcy, przedszkolaki stworzyły przepiękne albumy ,,Małych Czytelników”. Wszystkie przyniesione prace, były bardzo staranie i ciekawie wykonane dlatego, Siostra Dyrektor – Sylwia Osetek doceniła prace każdego z uczestników wręczając dyplom oraz upominek. Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach, a teraz poznajmy naszych artystów:
Gr. I ,,Serduszka”
Zofia Janas
Maria Tocka
Zuzanna Biel
Mateusz Zachara
Konrad Malaga
Dominik Lis
Gr.II
Julia Zacher
Zofia Kotyńska
Karolina Reichert
Jerzy Piech
Gr.III
Olgierd Brzyk