Ostatnie urodzinki przed wakacjami 14 - 06 - 2018

W środę 13.06.2018 r. w grupie „Serduszek”, „Promyczków” i „Aniołków” odbyły się już ostatnie w tym roku przedszkolnym urodzinki, które obchodziły dzieci urodzone w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Przygotowania do wielkiej uroczystości trwały od samego rana- dzieci pomagały ubierać salę i przygotowywać stoły. Gdy już wszystko było gotowe, po wspólnej modlitwie w kaplicy za naszych jubilatów,  a byli to: Rita, Marysia S., Dominik, Kaja, Liliana Z., Zosia, Maja, Julian, Hania ( z grupy maluszków), Lena J., Michał K., Zosia Ku., Szymon, Leon, Stanisław, Kacper C.(z grupy średniaków) i Ania P. Ania C. Kasia, Kamilka, Milenka, Damian, Ksawery, Mateusz, Jędrzej ( z grupy najstarszej) przedszkolaki odśpiewały „Sto lat” i wręczyli upominki.

Tradycją naszych przedszkolnych urodzinek są pyszne, owocowe galaretki  więc i tym razem nie obyło się bez nich. Po części oficjalnej dzieci wzięły udział w licznych zabawach. „Serduszka” tańczyli „taniec -klepaniec” i taniec wiatru, podróżowały do krainy bajek samolotem i uczestniczyli w harcach z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Dzieci z grupy „Promyczków” pląsały po całej sali „tańce wywijańce” i rywalizowały w konkurencji „Krzesełka”, „Figury”, a na koniec odjechały w podróż kolorowym pociągiem . Starszaki natomiast bawiły się wesoło w „Urodzinowym pociągu”, do piosenki „Mam chusteczkę haftowaną”, „Magiczna liczba 7”, czy też tańczyły z balonami i wygrywały na nich rytm.

Ten dzień na pewno długo zostanie w pamięci każdego przedszkolaka. My mamy nadzieję, że marzenia wszystkich jubilatów szybko się spełnią, a my już wkrótce w nowym roku przedszkolnym 2018/2019 znów będziemy świętować urodzinki.
 

Galeria