Cała Polska Czyta Dzieciom oraz pokaz gimnastyki sportowej 19 - 06 - 2018

19 czerwca b.r. gościliśmy w przedszkolu Panów, Jakuba Biel oraz Nikodema Zdunek. Pan Jakub, jako tata Zuzi, dziewczynki z najmłodszej grupy, włączył się do akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” czytając opowiadanie ,,Olimpiada”, które nie bez powodu miało sportowy charakter. Po odczytaniu tekstu i kilku pytaniach od Pana Kuby, dzieci miały okazję obejrzeć pokaz gimnastyki sportowej. Panowie, za nim przystąpili do pokazu, przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa oraz asekuracji, która jest niezbędna do wykonania  tych ćwiczeń. Występ dostarczył dzieciom wielu wrażeń, z zaciekawieniem patrzyły na coraz trudniejsze figury. Na koniec dzieci podziękowały za poświęcony im czas oraz zaprosiły do wspólnego zdjęcia.