Absolwent przedszkola włączył się do akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom" 25 - 06 - 2018

Wakacje już się rozpoczęły, ale każdy dobrze wie, że czytać trzeba cały rok, dlatego to właśnie 25 czerwca b.r. absolwent naszego przedszkola, obecnie uczeń klasy I, a niebawem już II, Dawid Klaus włączył się do akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom”. Dał on dzieciom dobry przykład, bo sam dobrze wie, że żeby pięknie i płynnie czytać trzeba ćwiczyć. Przeczytał opowiadanie z elementarza pierwszoklasisty. Dzieci wysłuchały historii o tym jak to jest być uczniem w szkole, i wspomniały, że z niecierpliwością czekają na dzień, kiedy to same wstąpią w szkolne progi. Na koniec podziękowały Dawidowi i zaprosiły do pamiątkowego zdjęcia.