Świętujemy majowe urodzinki 15 - 05 - 2018

Kolejne urodzinki za nami, 14 maja b. r. świętowaliśmy urodziny, w grupie ,,Serduszek”: Marysi M., Madzi, Konrada oraz Wiktorka, w grupie „Promyczków” Dawidka, a w grupie „Aniołków” Oliwki, Karolka i Olgierda. Dzień ten rozpoczęliśmy od uroczystej Mszy Św. w kaplicy Sióstr Służebniczek, gdzie modliliśmy się za naszych jubilatów i ich rodziny.
Dzień ten nie obył się bez życzeń, prezentów i oczywiście odśpiewanego ,,Sto lat”, po którym rozpoczęły się wspólne zabawy. W najmłodszej grupie dzieci pląsały w rytm takich utworów jak: ,, Kaczuszki” , ,,Smerfne cziki – ta” czy ,, Mucha w Mucholocie”. „Serduszka” pełne zapału uczestniczyły również w swoich ulubionych zabawach ,,Dzień czy noc”, ,,Kolorowe kąty”, jak również pokonując tor sprawnościowy. Grupa „Promyczków” bawiła się do piosenek: „Kaczuszki”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, jak również radośnie tańczyła Zumbę do piosenek „Sofia”, „Gummy bear”. W najstarszej grupie dzieci „zawijały” urodzinowe cukierki, ćwiczyły refleks i szybkość, nie zapominając o dopingu rówieśników, jak też tańczyły z muzyczną stonogą.
Po wspólnych zabawach nie mogło zabraknąć dmuchania świeczek i degustacji pysznych owocowych galaretek, będących dopełnieniem urodzinowego dnia.

Zapraszamy do galerii