Radosny Dzień Mamy i Taty w grupie Serduszek 22 - 05 - 2018

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w przedszkolu w Brzesku organizowany jest Dzień Mamy i Taty – Święto Rodziny.
22 maja odbyła się uroczysta akademia najmłodszej grupy Serduszek. Taras przedszkolny stał się sceną, na której dzieci w pięknych strojach zaprezentowały bogaty program artystyczny dla dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych oraz dla rodziców. Wystrojone maluszki świętowanie Dnia Mamy i Taty rozpoczęły od powitania gości pięknym przedstawieniem bajki pt. "Brzydkie Kaczątko". Małe przedszkolaki miały okazję popisać się znajomością wierszy i piosenek dedykowanych specjalnie dla naszych kochanych rodziców, a uwieńczeniem występu były gromkie brawa. Mamy nie kryły emocji i bez skrępowania płakały, a tatusiowie słuchali w ogromnym skupieniu swoich pociech, niejednokrotnie z wypiekami na twarzy. Nasi mili goście  mieli możliwość skosztować słodkiego poczęstunku przygotowanego na tą specjalną okazje przez nasze panie kucharki. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.