Przedstawienie teatralne „Szalone bajeczki z dziadunia teczki”. 07 - 05 - 2018

    W dniu 07.05.2018 r. dzieci z grupy ,,Serduszek” oraz ,,Aniołków” wybrały się do RCKB na przedstawienie teatralne pt.: „Szalone bajeczki z dziadunia teczki”. Historia ta opowiadała o pewnym dziadku i jego niesfornych wnukach, które w dniu jego urodzin postanowiły przygotować dla niego piękny prezent. Zabrały go, jak i również nas widzów, w świat najpiękniejszych polskich wierszy. Oplecione bajkową scenerią wiersze takie jak np.: ,, Zosia Samosia” , Skarżypyta”, „Okulary”, „Kłamczucha”, czy „Rzepka”, sprawiły, że dzieci same odpowiadały na pytania stawiane przez aktorów. Co chwila na sali słychać było śmiechy małych widzów. Dzieci w przystępny dla nich sposób, mogły zapoznać się z klasyką polskich wierszy oraz uczestniczyć we wspólnej inscenizacji wiersza „Rzepka”. Na koniec wszyscy zaśpiewali piosenkę „Fantazja”.