Promyczki goszczą zaprzyjaźnione przedszkola 10 - 05 - 2018

W czwartek 10.05.2018 r. grupa „Promyczków” gościła dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli: Prywatnego Specjalnego Przedszkola Król Maciuś Pierwszy z Brzeska i Publicznego Przedszkola z Niedomic.

Celem tej wizyty było wspólne świętowanie Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych, który po razy kolejny obchodzimy w naszej placówce.

Najpierw przedszkolacy zaprezentowali gościom przedstawienie pt.: „Nie płacz Koziołku”, a następnie wspólnie wykonali taniec, który zintegrował cała salę. Po tej części artystycznej dzieci i ich opiekunowie zostali zaproszeni na przedszkolny plac zabaw, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek, napoje oraz liczne zabawki i sprzęty do wykorzystania. Zabawy na świeżym, powietrzu dostarczyły wszystkim uczestnikom wiele atrakcji i radości.

Takie dni jak ten uczą, że integracja to coś pięknego i należy ją pielęgnować. Dziękujemy za wizytę i mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się, by razem świętować.


Galeria