Grupa "Aniołków " świętuje Dzień Mamy i Taty 25 - 05 - 2018

W czwartek 24 maja na placu naszego przedszkola odbył się turniej piłki nożnej poprowadzony przez Pana Radosława Szewczyka, któremu dziękujemy za wspólną zabawę i poświęcony czas.Pzy pięknej słonecznej pogodzie do rywalizacji przystąpiły grupy:  "Serduszka" "Promyczki" Aniołki" oraz grupa pracowników przedszkola. Mecze były emocjonujące a nasze drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony. Po wspólnych zabawach nadszedł czas na grilla....
W tym dniu miało miejsce również świętowanie "Dnia Mamy i Taty" w najstarszej grupie Aniołków. Dzieci dla swoich kochanych rodziców przygotowały przedstawienie pt "Calineczka". Nie zabrakło także  piosenek, tańców i wierszy, które sprwiły iż niejednemu popłyneła łza wzrusznia. Dzień pełen wrażeń i przeżyć zakończył się wręczeniem własoręcznie wykonanych przez dzieci prezentów oraz słodkim poczęstunkiem.