Urodzinki kwietniowe u Serduszek 11 - 04 - 2018

Każde dziecko marzy o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. We wtorek 10.04 swoje urodziny obchodziły dzieci z grupy Serduszek : Nikodem, Iwo, Adrian, Marysia T. , Liliana T., Mateusz, Ola. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. Na początku dzieci przygotowały specjalne miejsce robiąc ogromne kółko, a następnie jubilaci kiedy zajęli honorowe urodzinowe miejsce cała grupa zaśpiewała im „sto lat”. Po radosnym odśpiewaniu każdy po kolei składał szczere życzenia, a na koniec uroczystych obrzędów dzieci z grupy podarowały jubilatom zakupione przez Radę Rodziców prezenty . Później nadszedł czas na zabawę. Odbyły się zabawy muzyczno - ruchowe takie jak "Bańkę łap" czy "Znikające krzesełka" oraz zabawy sprawnościowe jak np. "Tunel. Z pewnością atrakcją były pyszne galaretki jak i również słodkie poczęstunki od naszych jubilatów. My również życzymy wszystkim jubilatom wszystkiego najlepszego!