Konkurs Kartka Świąteczna dla Papieża Franciszka 09 - 04 - 2018

Konkurs plastyczny karta wielkanocna dla Papieża Franciszka 

Dzieci z naszego przedszkola  wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła w Krakowie pt. „Kartka świąteczna dla Papieża Franciszka”.Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie świątecznej kartki dowolną techniką. Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania postacią oraz pontyfikatem Ojca Świętego Franciszka.Kartki przygotowane zostały przez dzieci  z grupy "Serduszek", "Promyczków" oraz "Aniołków".Przedszkolacy bardzo zaangażowały się w przygotowanie oryginalnych, pomysłowych i barwnych kartek, które moglibyśmy oglądać na wystawie. Wszystkie nagrodzone prace zostały wysłane do siedziby organizatorów konkursu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłów.