Wspólna Adoracja przy Bożym Grobie 29 - 03 - 2018

W Wielką Sobotę w dzień ciszy, skupienia - ale i narastającej radości z powodu wielkiego wydarzenia, jakie ma nastąpić w Niedzielny Wielkanocny poranek- dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami, siostrami, paniami zgromadziły się w Kościele Bożego Miłosierdzia, by adorować Pana Jezusa leżącego w grobie. Przedszkolaki recytując wiersze i śpiewając piosenki wielkopostne, przygotowane pod kierunkiem s. Sylwii Osetek i p. Andrzeja Gicali jak najpiękniej wyrażały swoją miłość do Pana Jezusa, który za nas oddał swoje życie.
Dziękujemy za wspólną modlitwę wszystkim uczestnikom. Czas wspólnej Adoracji wniósł w nasze serca pokój i radość, która da nam odwagę i błogosławieństwo Zmartwychwstałego Jezusa.