Święconka 28 - 03 - 2018

 
       W środę, 28 marca miało miejsce przedstawienie teatralne „Misterium Wielkanocne”,w wykonaniu dzieci z oddziału integracyjnego. Młodzi aktorzy, w przepiękny sposób przybliżyli nam wszystkim historię Zmartwychwstania Pana Jezusa. Występ, w doskonały sposób oddał ducha Świąt Wielkanocnych i wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. W tym dniu nie mogło również zabraknąć świątecznych życzeń i kapłańskiego błogosławieństwa. Ksiądz Proboszcz Wojciech Werner uroczyście poświęcił koszyczki wielkanocne, które później zostały rozdane wszystkim dzieciom.
       Przedszkolaki wraz z siostrą Dyrektor - Sylwią Osetek odwiedzili również ks. Prałata Józefa Mularza, z pięknym koszem oraz świątecznymi życzeniami radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Błogosławieństwa Bożego.

Zapraszamy do galerii: