Marcowe urodzinki 23 - 03 - 2018

Urodziny to niewątpliwie wyczekiwany dzień, a w szczególności wyczekują go z utęsknieniem dzieci . Wtedy to, jubilaci są w centrum zainteresowania. Składane są im życzenia, dostają prezenty i mogą spędzić dzień z koleżankami i kolegami na wspólnych zabawach. Tak było 12 marca, kiedy to w naszym przedszkolu świętowaliśmy urodzinki. W grupie Serduszek jubilatami byli: Zuzia i Ania, w grupie Aniołków: Dominika, a w grupie Promyczków: Basia.

Po wspólnej modlitwie w kaplicy za jubilatów i ich rodziny, słodkim poczęstunku i urodzinowych życzeniach, bawiliśmy się w ulubione zabawy naszych jubilatów. W grupie Serduszek dzieci bawiły się w: ,,Pudełko z zadaniami”, "Kolorowe kąty ", ,,Przeprawa przez rzekę''. W grupie Aniołków powstała kolorowa stonoga, były „Balonowe zadania”, dzieci tworzyły muzykę z pomocą kolorowych pałeczek. Natomiast w grupie Iskierek dzieci uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną oraz „Wesołej Foto-budce”.

Wszystkim jubilatom życzymy wiele uśmiechu i dużo zdrowia!

 

Galeria