Konkurs Recytatorski rozstrzygniety!!! 22 - 03 - 2018

W środę 14.03.2018 r. odbył się na terenie naszej placówki konkurs recytatorski „ Wierszyki łamiące języki”, w którym wzięło udział 28 dzieci z brzeskich i okolicznych przedszkoli. Celem tego konkursu było kształtowanie umiejętności językowych, promowanie pięknej mowy oraz sztuki recytacji wierszy.
Konkurs przebiegał w miłej i radosnej atmosferze - przeplatał się wielkimi emocjami i gromkimi brawami. Mali artyści zaskakiwali jury i widownię nie tylko pięknie recytowanymi wierszami, ale również pomysłowymi aranżacjami.

Po występach, w czasie gdy komisja burzliwie debatowała nad wynikami, uczestnicy konkursu jak również ich opiekunowie, mogli ochłonąć i skosztować przygotowane dla nich pyszne ciasta i napoje. Był to też moment na zawiązywania nowych znajomości i chwila wspólnej zabawy. Czas ten jednak szybko minął i w końcu nastał moment, na który wszyscy czekali- ogłoszenie wyników konkursu.
Jury w składzie: Nina Górska- przewodnicząca, Beta Hermaszewska- logopeda i ks. Józef Mularz ogłosili werdykt:

1 miejsce : Oliwia Kaczmarczyk i Kornel Łoboda
2 miejsce: Karol Kornaś i Helena Kita
3 miejsce:Oliwia Martyka
Wyróżnienie:Magdalena Wełna i Jakub Cyrazy

Uwieńczeniem konkursu było wręczenie wszystkim biorącym w nim udział pamiątkowe dyplomy i nagrody, które przygotowała s. Sylwia. Gratulujemy występów wszystkim wspaniałym artystom i już dzisiaj zapraszamy za rok na kolejną odsłonę konkursu recytatorskiego.


Galeria