Imieniny ks. Prałata 22 - 03 - 2018

W środę 14.03.2018 r. odwiedził nasze przedszkole ks. Prałat Józef Mularz. Przyjął On zaproszenie s. Sylwii, całego personelu i wszystkich przedszkolaków, którzy jak co roku chcieli uczcić dzień Jego imienin. Dzieci otoczyły czcigodnego Solenizanta wielkim kołem i zaprezentowały Mu krótki montaż słowno- muzyczny, przygotowany pod kierunkiem p. Anny Piech. Dzieci recytowały wiersze- życząc księdzu opieki Jezusa Miłosiernego, Maryi i opiekuna św. Józefa. Nie zabrakło również imieninowych piosenek: „ Oto jest dzień”, „ Na każdy dzień życzę Ci Jezusa” oraz tradycyjnego „Sto lat!”. Po krótkim występie przedszkolacy wręczyli ks. Józefowi kwiaty i kosz owoców.

Następnie do życzeń dołączyła się również Rada Rodziców, która wręczając kwiaty i upominek, także nie szczędziła słów podziękowań i polecała osobę Solenizanta Opatrzności Bożej.

Spotkanie imieninowe dało księdzu Prałatowi dużo radości, był on wdzięczny za pamięć i wszystkie miłe słowa, które popłynęły w jego kierunku. Akcentem kończącym to miłe świętowanie, było poczęstowanie wszystkich zebranych przygotowanymi przez miłego Gościa pysznymi i i zdrowymi mandarynkami.

Kilka dni później 17.03.2018 r społeczność przedszkolna spotkała się w kościele pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Brzesku na uroczystej Mszy Św. modląc się o zdrowie i błogosławieństwo Boże na każdy dzień dla ks. Józefa. Ta ofiara Mszy świętej wzbogacona śpiewem dzieci pod kierunkiem s. Sylwii i pana Andrzeja oraz Liturgią Słowa w wykonaniu Rodziców, była dopełnieniem wyrazu wdzięczności dla naszego Czcigodnego Księdza Józefa za jego trud i poświęcenie.
 

Galeria