Akcja Cała Polska Czyta Dzieciom 21 - 02 - 2018

     Tradycyjnie, jak co roku przedszkole odwiedzają Dziadkowie naszych podopiecznych, by włączyć się w akcję Cała Polska Czyta Dzieciom.
W środę 21.02.2018 r. do przedszkola przybył dziadek Ani, pan Marek Plichta, który przeczytał opowiadania z serii „Aniołki”, wzbudzając u dzieci wielkie zainteresowanie przygodami małych bohaterów. Dzień później 22.02.2018 r. by przeczytać naszym przedszkolakom kolejne przygody ,,Aniołków" przybyła babcia Leny i Antosia, pani Maria Multarzyńska.
Oba spotkania przebiegały w miłej atmosferze. Dzieci z uśmiechem na twarzy i zaciekawieniem słuchały opowiadań, bo każdy przedszkolak dobrze wie, że czas z Babcią i Dziadkiem najlepszy jest!!!! Na zakończenie obu spotkań dzieci wręczyły gościom pamiątkowe podziękowania i zaprosiły do wspólnej fotografii.

     02.03.2018r. w akcję Cała Polska Czyta Dzieciom, włączyła się pani Patrycja Bober, która odbywała w naszym przedszkolu praktyki studenckie.
Zapoznała ona dzieci z ciekawymi opowieściami z serii „Bajki pomagają dzieciom”. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem słuchały historii o pocieszaniu, odwadze i pokonywaniu trudności, dzieląc się również swoimi przemyśleniami.
 Na zakończenie miłego spotkania wszyscy poczęstowali się słodkościami, a dzieci z uśmiechami na twarzy, wręczyły pani praktykantce podziękowanie.

Galeria