Radosny Dzień Babci i Dziadka w gr I i II 31 - 01 - 2018

W styczniu, w najchłodniejszej porze roku, w naszym przedszkolu odbyło się najcieplejsze święto: Dzień Babci i Dziadka w grupie Serduszek i Promyczków. We wszystkich grupach dzieci prezentowały Jasełka oraz wiersze, piosenki o Babci i Dziadku, tańczyły, grały na instrumentach.
Jak co roku, także i w tym, przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem  i przyjemnością  przygotowały upominki dla swoich gości. Tym razem były to piękne świece z kolorowej parafiny na warsztatach w przedszkolu.
Nie obyło się także bez słodkiego poczęstunku. Z pomocą w jego zorganizowaniu przyszły w poszczególnych grupach kochane mamy. Wspólny poczęstunek był doskonałą okazją do rozmów, w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności, wkład pracy włożony w przygotowane spotkanie. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja do kształtowania u przedszkolaków uczuć miłości, dobroci, szacunku. Po każdej takiej uroczystości wzrasta więź między dziećmi i ich dziadkami. Wszystko pozostaje w pamięci u małych aktorów i widzów. Dla tych właśnie wartości, dla wspólnych przeżyć, warto podtrzymać to rodzinne święto.