Przedstawiamy Jasełka 10 - 01 - 2018

09 stycznia najstarsza grupa z naszego przedszkola udała się do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Brzesku z jasełkowym przedstawieniem. Młodzi aktorzy, wcielając się w role: Adama i Ewy, Świętej Rodziny, trzech królów, pasterzy i aniołów, opowiedzieli historię Bożego Narodzenia podopiecznym szpitala.
 

Przedstawienie zostało ciepło przyjęte przez pacjentów i personel. Nie zabrakło wzruszeń i wspólnych życzeń. Na koniec występów przedszkolaki jak co roku, wręczyły wszystkim podopiecznym symboliczne upominki bożonarodzeniowe.
 
Dyrekcja i personel placówki wdzięczni za coroczną pamięć i wizytę z „dobrą nowiną” obdarowali małych artystów o wielkim sercu maskotkami – „przytulakami”. Serdecznie dziękujemy pracownikom ZOL-u oraz ich podopiecznym za spotkanie i życzymy wszystkim Błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku 2018.

 

GALERIA