Kochanym Dziadkom życzenia składają starszaki!!! 24 - 01 - 2018

23 styczeń były wyjątkowym dniem dla przedszkolaków z najstarszej grupy, kiedy to kochanym babciom, dziadkom, składano życzenia z okazji ich Święta.

Występ przedszkolaków poprzedziła prelekcja policjantów,  podczas której w sposób obrazowy przedstawili oni metody działania oszustów oraz przekazali cenne wskazówki, pozwalające uchronić przed utratą oszczędności życia seniorów. 

Następnie wnuki i wnuczki zaprezentowali z wielkim zaangażowaniem i w pięknych strojach Jasełka, zasługując tym samym na oklaski od zebranych gości. W dalszej części przedszkolaki tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki o swoich dziadkach, by w ten sposób wyrazić im swoją miłość. Na koniec każdy przedszkolak wręczył swoim ukochanym dziadkom własnoręcznie wykonane świece plastyczne dziękując im za obecność, jak i trud włożony, wspólnie z rodzicami, w wychowanie.
 

Galeria