HEJ KOLĘDA KOLĘDA.... 11 - 01 - 2018

Dnia 10 stycznia w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym w Brzesku nasze przedszkole uczestniczyło we wspólnym kolędowaniu przy choince. Spotkanie zostało przygotowane przez Dyrekcję, nauczycieli i wychowanków Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej Specjalnej w Brzesku.
 
Mieliśmy okazję zobaczyć piękne przedstawienie jasełkowe pt.: „ Do Stajenki”, przygotowane przez wychowanków Niepublicznych Placówek Specjalnych w Brzesku. Podczas spotkania usłyszeliśmy zarówno znane kolędy jak i pastorałki, przygotowane przez zaproszonych gości . Dzieci z naszego przedszkola przy akompaniamencie Pana Andrzeja Gicali zaprezentowały kolędę pt " pójdźmy wszyscy do stajenki".
 
Dziękujemy Organizatorom za wspólne kolędowanie, radosną i świąteczną atmosferę.
 

Zapraszamy do obejrzenia galerii....