Czas zimowy, czas urodzinowy… 30 - 01 - 2018

Dzień urodzin to dzień wspaniały, zwłaszcza kiedy jubilaci mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. 29 stycznia, w grupie Aniołków świętowaliśmy urodziny dzieci z miesięcy zimowych: stycznia i lutego. Nataszki, Leona, Olka, Karola, Gabrysia i Kuby. Natomiast w grupie Serduszek swoje urodziny obchodzili, Adelka oraz Antoś, który z powodu swojej grudniowej nieobecności świętował urodziny dopiero w styczniu.

 
Ten szczególny dzień rozpoczęliśmy modlitwą za jubilatów i ich rodziny, po której nastąpiło składanie przez rówieśników serdecznych życzeń i prezentów. Po życzeniach był czas na słodki poczęstunek, dmuchanie świeczek i degustację urodzinowych galaretek. Następnie wszyscy przyłączyli się do wspólnych tanecznych zabaw do dziecięcych piosenek, „zawijania cukierków z jubilatów”, jak również wesołych konkurencji. Czas zabawy minął szybko….Kochanym jubilatom życzymy dużo zdrówka i samych radosnych dni !

Galeria