Bajkowy bal karnawałowy 13 - 01 - 2018

,,Jak co roku w karnawale,  wszyscy bawią się wspaniale…”
      W sobotę 13. 01. 2018 r. w Sali Teatralnej przy Parafii Miłosierdzia Bożego, odbył się bajkowy bal karnawałowy. Był to wyczekiwany przez wiele tygodni dzień dla dzieci, ponieważ mogły przebrać się w ulubione postaci z bajek, a na dodatek spędzić go na wspólnej zabawie z rodzicami i rodzeństwem. Wszystkim przybyłym gościom dostarczył wielu przeżyć i radości.
      Dzieci wraz z rodzicami, przebrani byli za bohaterów znanych bajek, można było spotkać królewny, motylki, rycerzy, Indian, piratów, policjantów, Spider-Mana...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.
      Bal, skoczną muzyką umilał Pan Robert – wodzirej z Tarnowa. Przygotował on ciekawe atrakcje. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tańcach, pląsach, zabawach z chustą animacyjną oraz różnych konkursach sprawnościowych, jak np. przechodzenie na czas w tunelu, przeciąganie liny.
     Po kilku chwilach wypoczynku  i słodkim poczęstunku, muzyka znów porwała wszystkich do tańca, tym razem w rytm religijnych utworów. 
           Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie balu oraz pięknych balowych strojów.
 
GALERIA: