Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych 11 - 12 - 2017

    W poniedziałek 4 grudnia, grupa integracyjna „Promyczki” obchodziła Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W tym dniu, przedszkolaki ubrały się w pomarańczowe stroje i uczestniczyły w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach, których celem było przybliżenie świata widzianego przez dzieci niepełnosprawne, omówienie rodzajów niepełnosprawności i barier z nimi związane.
    Nie zabrakło również wspólnej zabawy przy muzyce, która dostarczyła wszystkim wiele optymizmu i radości. Po pląsach i harcach, dzieci regenerowały siły przy pysznym pomarańczowym soku pełnym witamin.
    Na zakończenie, wszyscy uczestnicy obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych odbili swoje dłonie   w wielkim sercu – symbolu jedności i integracji z osobami niepełnosprawnymi.
 

Galeria