Roztrzygnięcie konkursu plastycznego "Bożonarodzeniowy Aniołek" 15 - 12 - 2017

Dnia 15 grudnia 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na „Bożonarodzeniowego Aniołka” W skład jury weszli:  Barbara Kowalczyk, s. Elżbieta Furmańska, Joanna Kołodziej oraz s. Sylwia Osetek.  Grono komisji oceniało wykonane prace dzieląc na grupy. Po obradach komisja wybrała następujące prace:
Gr. I :
I miejsce  zajęła Maria Sady
II miejsce  zajęła Zofia Janas
III miejsce  zajęła Kaja Ciuba
Wyróżnienia : Anna Gibała, Wiktor Michałek, Mateusz Zachara
Gr. II :
I miejsce  zajęła Julka Grzesik
II miejsce  zajęła Karolina Sułek
III miejsce  zajął Kacper Klaus
Wyróżnienia: Jerzy Piech, Julia Zacher, Kacper Cierniak
Gr. III :
I miejsce  zajęła Katarzyna Gurgul
Wyróżnienia: Olgierd Brzyk, Aleksander Lachowicz
W związku z małą ilością oddanych prac w gr. III przydzielono tylko jedno miejsce zwycięskie. Zgodnie z regulaminem wszystkie prace będą wystawione na kiermaszu świątecznym. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za trud pracy włożony w wykonanie aniołów.