Radosne spotkanie ze Świętym Mikołajem 06 - 12 - 2017

     W środę 6.12.2017 r. wszystkie dzieci wyczekiwały z utęsknieniem na niezwykłego gościa z Nieba, czyli Św. Mikołaja.

     Już od samego rana na przedszkolaków czekały same niespodzianki.

     Po śniadaniu w przedszkolu pojawiły się elfy  -  pomocnice Świętego Mikołaja, które na prośbę  Pani  poseł Józefą Szczurek-Żelazko, przygotowały dla naszych przedszkolaków pyszne słodycze, zabawki, puzzle, gry planszowe oraz różnego rodzaju przybory.

     Tuż po obiedzie do naszego przedszkola przybył sam Św. Mikołaj, który osobiście postanowił porozmawiać z każdym dzieckiem i wręczyć mu prezent. Dzieci, które z utęsknieniem czekały na św. Mikołaja powitały go wierszami , piosenkami, a nawet zaprosiły do wspólnej zabawy. Święty Mikołaj włączył się również w akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom czytając bajkę pt. "Papierowa kłótnia na choince". Mile spędzony czas z dostojnym gościem na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków, które obiecały, że cały rok będą grzeczne.
 

Galeria