Grudniowe urodzinki 14 - 12 - 2017

     W poniedziałek 11.12.2017 r. w grupie „Promyczków”, życzenia urodzinowe przyjmował Jerzyk.

      Świętowanie rozpoczęło się wspólną modlitwą za jubilata i jego rodzinę, następnie odśpiewano „Sto Lat” i „Hip hip hura dla Jerzyka”, po czym wręczono mu prezent i laurkę. Nie zabrakło też uścisków rówieśników, którzy cieszyli się razem z nim.

     W chwile później rozpoczęły się zabawy ruchowe przy muzyce: „Na jesienną nutkę”, „Koniki „”, „Figury” . Wszystkie dzieci bawiły się wyśmienicie- świadczyły o tym uśmiechnięte buzie i rozchodzące się po całym przedszkolu radosne okrzyki. Uwieńczeniem wspaniałej zabawy był czas na słodkie co nieco w postaci galaretek. Nasz jubilat Jerzyk zdmuchiwał świeczki z kolorowego deseru, myśląc przy tym o marzeniach . Wierzymy, że wszystkie one wkrótce się spełnią...
 

Galeria