Pasowanie na przedszkolaka w grupie Serduszek 30 - 11 - 2017

30 listopada, pierwszą wyjątkową uroczystość przedszkolną w swoim w życiu, przeżyły przedszkolaki z grupy Serduszek, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka przez s. Dyrektor. Dla najmłodszych było to wielkie przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wiersze i śpiewały piosenki, otrzymując od zaproszonych gości gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę, wykonały kilka zadań: zaśpiewały hymn przedszkola, zatańczyły taniec „Chuchuua" oraz ,,Boogie woogie”. S. Dyrektor za pomocą „ołówka" dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło gratulacji, dyplomów oraz prezentów dla każdego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był  słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.


GALERIA