Bal Aniołów 24 - 11 - 2017

Dnia 23 listopada w naszym przedszkolu odbył się "Bal Aniołów".
W tym dniu wszystkie nasze dzieci oraz przedszkolaki zaprzyjaźnionego przedszkola z pl. Kazimierza przypominały Aniołki, a dookoła Nich królowała biel i błękit bowiem tło do balu tworzyło iście niebiańskie otoczenie. Główną prowadzącą bal była siostra Sylwia, która zachęcała wszystkich do wspólnych tańców i pląsów. 
W czasie balu odbyła się też sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwiecznione na pamiątkę wspaniałe stroje dzieci. Nie zabrakło również zawab zespołowych, w czasie których dzieci stworzyły piękne portrety Maryi, Św Mikołaja, Św. siostry Faustyny, bł Edmund Bojanowski oraz rywalizowały ze sobą w konkurencjach sportowych. 
Tego dnia odwiedził nas wyjątkowy Gość z nieba: bł. Edmund Bojanowski -założyciel Zgromadzenia Sióstr Służebniczek i pierwszych ochronek na ziemiach polskich.  Spotkanie było okazją do miłej pogawędki na temat niebiańskiego życia :) Na zakończenie spotkania bł. Edmund obdarował dzieci cukierkami i obrazkami ze swoją podobizną. 
Dziękujemy dzieciom za wspólne tańce a Radzie Rodziców za pomoc w przystrojeniu sali. 

 

Zapraszamy do galerii