Akademia z Okazji Święta Niepodległości 14 - 11 - 2017

W dniu 13.11.2017r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości. W związku z tym, wszystkie dzieci uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Polaków.

Starszaki  przedstawiły program słowno-muzyczny, w którym opowiedziały historię Polski w okresie zaborów oraz walkę narodu polskiego  o wolność. Podczas akademii dumnie, przyjmując właściwą postawę „na baczność”, wszystkie przedszkolaki odśpiewały również hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Na zakończenie wspólnie z S. Sylwią pomodliliśmy się za naszą Ojczyznę i odśpiewaliśmy hymn naszego przedszkola „Faustyna przypomina”.

Dzień Niepodległości stał się bardzo ważnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach  przedszkolaki od najmłodszych lat  uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.


Zapraszamy do galerii