siostra Dyrektor czyta 18 - 10 - 2017

Tak jak i w ubiegłych latach, tak i w tym roku szkolnym, ruszyła w naszym przedszkolu akcja "Cała Polska czyta dzieciom". Oficjalne rozpoczęcie miało miejsce 12 października i już po raz trzeci zainaugurowała je siostra dyrektor, Sylwia Osetek. Swoje spotkanie z "Promyczkami" i "Aniołkami" rozpoczęła od rozmowy z dziećmi na temat, dlaczego czytanie jest ważne. Przedszkolaki wiedziały także, że to właśnie Biblia jest najważniejszą księgą. z uwagą i skupieniem wysłuchały czytaną przez siostrę „Legendę o cudownym źródle”, opowiadającą o tym, że w każdej, zwłaszcza najtrudniejszej sytuacji należy zwracać się do Pana Boga, bo On nigdy nie zostawi nas w potrzebie. Na koniec wspólnie odmówiły dziesiątek Różańca.