Dzień Edukacji Narodowej 13 - 10 - 2017

13 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Na twarzach Pań, Siostry Sylwii oraz pracowników obsługi pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy dzieciom z grupy integracyjnej, które z okazji Dnia Edukacji Narodowej, złożyły wszystkim pracownikom przedszkola serdeczne życzenia, recytując o każdym wierszyki i śpiewając pięknie piosenki. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia. Cały personel przedszkola dziękuje dzieciom z grupy „Promyczków” za wszystkie wypowiedziane pod naszym adresem ciepłe słowa, kwiaty oraz przepiękne medale. Dopełnieniem tej szczególnej uroczystości były również serdeczne życzenia od Siostry Dyrektor oraz Rady Rodziców, za które również serdecznie dziękujemy.
 

Zapraszamy do galerii