WRZEŚNIOWE URODZINY W GRUPIE ,,SERDUSZEK” 27 - 09 - 2017

Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, które cieszy każdego. W środę 27 września naszymi jubilatami byli Agatka oraz Antoś G. Uroczystsze świętowanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy za jubilatów i ich rodziny. Następnie wszystkie dzieci zrobiły piękne koło, zaśpiewały głośne „Sto lat” , wręczyły jubilatom upominki i złożyły życzenia urodzinowe.
W dalszej części przyszedł czas na mnóstwo gier i zabaw integracyjnych. Przedszkolaki tańczyły przy piosenkach: „Budujemy mosty” czy „Dwóm tańczyć się zachciało”. Nie zabrakło także zabaw z chustą animacyjną takich jak: „Na morzu burza” oraz „Kwiat lotosu”
 i wiele innych. Po wspólnych harcach na wszystkich czekał pyszny  poczęstunek, a na Agatkę oraz Antosia jeszcze miły obowiązek zdmuchnięcia świeczek. Mamy nadzieję, ze życzenia jubilatów się spełnią, a my już czekamy na kolejne urodzinki.


Galeria: