Wrześniowe urodzinki w grupie "Aniołków" 28 - 09 - 2017

Czwartek, 28 września, nie był zwyczajnym dniem jak co dzień, gdyż obchodziliśmy urodzinki Wiktorii, Madzi i Igora. Świętowanie rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy w kaplicy przedszkolnej za jubilatów i ich rodziny. Później Wiktoria, Madzia i Igor założyli korony ze swoim imieniem, aby podkreślić, że to oni dzisiaj są najważniejsi. Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” nadszedł czas na złożenie życzeń i uściski, a potem na wspólną zabawę. Wielu emocji dostarczyła dzieciom zabawa w „Gorące krzesełka”, gdzie musiały wykazać się sprytem ale też mieć trochę szczęścia. Nie zabrakło również swobodnych pląsów przy muzyce dziecięcej. Na koniec dzieci zasiadły do wspólnego stołu. Jubilaci zdmuchnęli świeczki na swych pucharkach a zaraz potem wszystkie zajadały się pyszną galaretką.
 

Galeria